مشاوره، كارشناسي و صدور كليه بيمه‌نامه‌ها

بيمه نامه جامع زندگي بيمه ايران

بیمه جامع زندگی جدیدترین و جامع ترین طرح بیمه ای شرکت سهامی بیمه ایران برای تمامی دوران زندگی از جمله دوران بازنشستگی شما و تأمین آتیه افراد تحت تکفلتان می باشد . این طرح در حقیقت یک سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن می باشد و هر شخص آینده نگری، با هر میزان درآمدی که داشته باشد می تواند در آن شرکت نموده و تامین آینده خود و خانواده اش را با حمایت بزرگترین شرکت بیمه خاورمیانه تضمین نماید . توضیح طرح : در این طرح ، شما مبلغی را که مایلید به صورت سالانه سرمایه گذاری نمایید مشخص می نمایید و درصد افزایش سالانه پرداخت خود را نیز معین می کنید و شرکت سهامی بیمه ایران در پایان مدت قرارداد ، پس انداز شما را به اضافه 85% سود مشارکت در منافع خود در طی مدت بیمه تقدیمتان خواهد نمود که با توجه به جدول بازخرید، (( اين جدول را مي توانيد از همين نمايندگي درخواست نماييد تا به شما ارائه گردد))مبلغ پرداختی به شما بسیار قابل توجه خواهد بود و شما می توانید آن را به صورت نقدی یا مستمری مادام العمر از بیمه ایران دریافت نمایید . سایر مزایا از مزایای دیگراین طرح پوشش های جالب زیر می باشد :

 1 - شرکت سهامی بیمه ایران حداقل 15% سود سالانه را برای 10 سال اول در این طرح تضمین نموده و سالهای بعد نیز باتوجه به تورم در سالهای بعد نرخ سود جدید را مشخص خواهد کرد، بنابر این می توان از سود دهی طرح کاملاً مطمئن بود .

 2 - شما می توانید پس از گذشت 2 سال ازشروع قرارداد از محل پس انداز خود و سود حاصله بارها تقاضای وام نمایید و در آن صورت تا 90% ارزش بازخرید بیمه نامه در همان سال و بدون نیاز به معرفی ضامن یا چک و سفته و هیچ مدرک دیگری به شما وام تعلق خواهد گرفت و لذا در زمان نیاز مالی ،این بیمه نامه پشتوانه شما خواهد بود .

3 -اگر در طول مدت بیمه نامه بیمه شده به امراض خاص از جمله "سکته،سرطان،جراحی عروق قلبی( کرونر) و پیوند اعضای حیاتی بدن" دچار شود حداکثر تا سقف 100.000.000 ریال از بیمه ایران غرامت دریافت می نماید . لذا با این بیمه نامه می توان به راحتی هزینه های سنگین درمان امراض خاص را پرداخت نمود .

4 - در صورتی که در طول مدت ، بیمه شده دچار از کارافتادگی دائم شود ( در صورت خرید این پوشش) از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد معاف میگردد و بیمه ایران پرداخت اقساط سال های بعد را برعهده خواهد گرفت، در عین حال تمامی مزایای بیمه نامه به قوت خود باقی خواهد بود و لذا بیمه شده هیچگونه نگرانی بابت حوادث احتمالی غیر قابل پیش بینی آینده نخواهد داشت .

 5 - در صورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه فوت نماید ( حتی پس از پرداخت یک قسط ) بیمه ایران سرمایه ای که به عنوان غرامت فوت تعیین شده و در جدول موجود است ، به علاوه پس انداز بیمه گذار و سود حاصل از آن را به استفاده کنندگان بیمه نامه که در ابتدای بیمه نامه مشخص نموده اید پرداخت خواهد کرد و آنها در صورت فوت شما نیز با مشکل مالی مواجه نخواهند شد و حمایت مالی شما همچنان شامل حال آنان خواهد بود .

 6 - امروزه علت بسیاری از فوت ها حادثه می باشد ، به همین دلیل در این بیمه نامه در صورت تمایل می توان افزایش غرامت فوت بر اثر حادثه را نیز تا ۳ برابر فوت عادی درخواست نمود .

 7 - شما هرگاه بخواهید می توانید بیمه نامه خود را ابطال و مطابق جدول ارزش بازخرید آن را از بیمه گر دریافت نمایید .

 8 - مزیت دیگر این بیمه نامه نسبت به طرح های قدیمی انعطاف پذیر بودن آن است و بیمه گذار هرگاه مایل باشد می تواند درصد افزایش حق بیمه و سرمايه را تغییر دهد

 براي مشاوره بيشتر با ما تماس بگيريد تا بهترين و مطلوبترين راه به شما پيشنهاد شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم مهر ۱۳۸۸ساعت 17:57  توسط فريد بويري  |